Paulina Wiadrowska

Absolwentka Akademii realizacji dźwięku w Warszawie. Od najmłodszych lat jej ulubionymi zajęciami były gra na fortepianie, sport – zwłaszcza wspinaczka, ale przede wszystkim pisanie. Jej teksty były zawsze chowane do szuflady. Z biegiem lat zdecydowała się podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił jako autorka. Czas wolny spędza na organizowaniu podróży – zwłaszcza po ukochanej Norwegii – które dają mnóstwo inspiracji do pisania kolejnych opowiadań.

W Nie powiem wydała Nadal ją nosisz.

Kamila Mitek 

Niepoprawna optymistka i zapalona psycholog, która pragnie zrozumieć, a nie oceniać. W pracy z dziećmi i młodzieżą uczy się cierpliwości i wytrwale przekazuje pozytywne wartości. Autorka powieści obyczajowych dla dorosłych tym razem debiutuje pełną przygód baśnią dla młodszych czytelników. Mieszka z rodziną w Legnickim Polu.

W Nie powiem wydała Baśń o Sklavenie.

Łukasz Ogórkiewicz

Z wykształcenia inżynier mechanik, a z zamiłowania człowiek sztuki (i to niejednej). Amator gry na gitarze basowej, malarz i pisarz. Uwielbia podróże, co zaowocowało jego pierwszą powieścią „Emigrant na wakacjach”.
Mieszkał w USA, Anglii i Hiszpanii. Poza domem najlepiej czuje się w kameralnej atmosferze lokalnego baru lub spacerując i obserwując piękno przyrody.

W Nie powiem wydał Kalendarium zła.

Monika Malita-Bekier

Urodziła się w 1991 roku w Szczecinie, już w podstawówce marzyła, by w przyszłości zostać pisarką. Zawsze wydawało jej się jednak, że jest to zajęcie przeznaczone jedynie dla wybranych. W 2013 roku skończyła studia kosmetologiczne w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Szczecinie. Po kilku latach pracy w zawodzie ukończyła Akademię
korekty tekstów, zaczynając tym samym pracę jako korektorka. W końcu odważyła się sięgnąć po marzenia z dzieciństwa i stanąć po drugiej stronie książki jako autorka.
Wraz z mężem i trójką dzieci mieszka w jednej z podszczecińskich wsi. Poza czytaniem, pisaniem i redagowaniem uwielbia aktywnie spędzać czas, zwłaszcza na łonie natury. Kocha konie i psy. Od niedawna jest szczęśliwą posiadaczką zarówno psa, jak i dwóch koni. Na co dzień stawia na samorozwój w różnych dziedzinach.

W Nie powiem wydała Na nowych fundamentach.

M. W. Jasińska

Urodzona w 1995 roku w Myszkowie, obecnie mieszka w Katowicach. Z zawodu lekarka, prywatnie szczęśliwa żona, miłośniczka przyrody i sztuki. Szczególnie ceni klasykę grozy, literaturę piękną oraz powieści z tłem historycznym. Uwielbia książki, które wzruszają i skłaniają Czytelnika do refleksji. W wolnym czasie zwiedza zamki i poznaje legendy. Pasjonatka ornitologii. Jej ulubionym artystą jest Van Gogh.

W Pełni Rozkwitających Drzew jest jej debiutem.

Michał Klimaszewski

Prosty chłopak ze Złotoryi mieszkający obecnie we Wrocławiu. Czynny zawodnik piłki ręcznej. Od małego zafascynowany czytaniem, a z czasem również pisaniem.
Publikował w social mediach recenzje książek i fragmenty swoich utworów.
Interesuje się historią, sportem i literaturą z gatunku horror, SF oraz przygodowe. Ulubieni autorzy to Stephen King i Ken Follett.

W Nie powiem wydał Dawcę.

Dorota Lińska-Złoch

Gdańszczanka rocznik 1984. Od lat związana z książkami. Recenzentka, moderatorka spotkań, organizatorka wydarzeń literackich. Właścicielka firmy Book&Office, w której zajmuje się literaturą oraz szkoleniami.

W Nie powiem wydała Czułości i tęsknoty.

Paulina Nowak

Urodziła się w 1986 roku w Jastrzębiu-Zdroju i do dziś pozostaje w mieście kojarzonym nie tylko z wydobywanym węglem, ale przede wszystkim z mistrzowską drużyną siatkarzy. Ukończyła studia administracji samorządowej, a obecnie pracuje jako specjalista w zakresie kredytów samochodowych. Stawiająca sobie wysokie poprzeczki matka trójki dzieci, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej największym marzeniem jest przemierzenie obu Ameryk – z Ziemi Ognistej aż do Alaski. Debiutowała powieścią „To nie koniec”.

W Nie powiem wydała Serce za serce, Nowy początek.

Leon Wostal

Leon Wostal (ur. 22 lutego 1958 r. w Bytomiu) – śląski regionalista, działacz społeczny, publicysta, kolekcjoner silesiaków. M. in. jest współzałożycielem Górnośląskiego Towarzystwa Genealogicznego Silius Radicum. Recenzował i konsultował merytorycznie publikacje o tematyce regionalnej. Był organizatorem lub współorganizatorem wielu wystaw, m.in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich.

W Nie powiem wydał Rojber z Rozbarku.

Natalia Hermansa

Z wykształcenia zootechnik, z potrzeby serca wielbicielka słowa pisanego. Matka dwóch dziewczynek i dziołcha ze Śląska. Całe życie krąży pomiędzy dwiema pasjami: zoologią oraz pisaniem, okazjonalnie łącząc je ze sobą. Autorka dwóch książek dla dzieci: „Popa, jeż i drogocenna dynia” i „Jak wykurzyć kikimorę?” oraz współautorka antologii „Księga Czarownic. W kotle osobowości”. Członkini dwóch grup literackich: Piórem Czarownic i Ailes.

W Nie powiem wydała Światła ślepego miasta.

Wiktoria Kotecka

Urodziła się 26.06.2003. Od najmłodszych lat
wymyślała historie. Jej miłość do czytania ma zapoczątkowały „Opowieści z Narni”, zaś pisanie ma swoje źródło w serii fanfiction z uniwersum „Harry’ego Pottera”, publikowanej na platformie Wattpad. Od początku nauki w liceum tworzy już swoje własne światy. Zadebiutowała w roku 2020 pierwszym tomem sagi „Noralie”, pod pseudonimem Celia Anna. W swojej twórczości najbardziej lubi przekazywać emocje i dorzucać szczyptę lub całą garść magii. Obecnie studiuje filologię polską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoją przyszłość planuje związać głównie z pisaniem, ale też pracą w
wydawnictwie.

W Nie powiem wydała Napiszę nam szczęście.

Monika Serafin

Ciągle pisze i czyta, głównie romanse, kryminały oraz fantastykę. Interesuje się kulturą i językiem koreańskim. Słucha dużo muzyki, marzy o podróżach. Księcia z bajki już znalazła.

W Nie powiem wydała Złoty bilet. Sezon pierwszy, Złoty bilet. Sezon drugi.

Kamil Bednarek

Urodził się w 1993 roku, większość życia spędził w Ozorkowie, obecnie mieszka w Łodzi. Ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Po studiach został urzędnikiem, teraz pracuje w korporacji, gdzie od środka przygląda się temu fascynującemu środowisku. Interesuje się sportem, posiada pokaźną kolekcję sportowych gadżetów, sam też dużo trenuje i lubi aktywnie spędzać czas. Pasjonują go również podania ludowe, wierzenia, mitologia i bestiariusz dawnej słowiańszczyzny, a także legendy związane z Diabłem Borutą, pochodzące z ziemi łęczyckiej. Jest autorem e-bookowej trylogii Przywrócony, powieści fantasy Imperator. Czarne Ziemie, opowiadań Skarbek-1 i Flugzeug?! opublikowanych w czasopiśmie „Korfantówka” oraz Baśni o dwóch braciach wydanej w antologii 24/02/2022.

W Nie powiem wydał Suicide Sp. z o.o. .

Jadwiga Buczak

Oświęcimianka z urodzenia, rzeszowianka z wyboru. Pisze, maluje, rysuje i uwielbia psy. Obecnie jest opiekunką małego kundelka przygarniętego ze schroniska. W dzieciństwie chciała być weterynarzem. Życie potoczyło się inaczej. Została bibliotekarką. Autorka książki „Nadzieja do kwadratu”, tomików wierszy: „Słowa nieuśmiechnięte”, „Jesienne kwiaty” i „Listy niewysłane”. Opowiadań: „W cieniu Łopienki”, „Kradzież Mony Lisy”, „Cudowne święta”, „Duży”, „Bidul” „Od pożogi do otchłani” „Zbrodnia doskonała” i wielu artykułów.

W Nie powiem wydała Nadzieja w tarapatach.

Jolanta Kupiec

Od urodzenia mieszka w Oświęcimiu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki i Studium Podyplomowego o kierunku Muzealnictwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Nagrodzona i odznaczona: dyplomem i statuetką przez prezydenta miasta Oświęcim za całokształt twórczości artystycznej, odznakami Zasłużony Działacz Kultury i Zasłużony dla Kultury Polskiej przez Ministerstwo Kultury i Sztuki, a także odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jej pasja to malarstwo, rysunek oraz rzeźba – bierze udział w plenerach i wystawach. Od 2015 roku poświęca się również pracy literackiej. Jest współautorką książki Igora Witkowskiego „Instrukcje przebudzenia. Nieznane korzenie religii na Ziemi” oraz autorką kilkunastu artykułów w miesięczniku „Nieznany Świat”. W 2021 roku w Wydawnictwie AlterNatywnym ukazała się jej powieść „Znamię Boga. Tom I. Kraina Andona”.

W Nie powiem wydała Kraina spoza mgieł.

Agnieszka Jordan-Gondorek

Z zawodu specjalista ds. transportu, prywatnie żona i matka. Urodziła się i mieszka w Nowej Soli. Autorka „Dziewczyny z warkoczem„. Studiowała w Poznaniu – miasto oczarowało ją do tego stopnia, że właśnie w nim postanowiła umieścić akcję swojej najnowszej powieści.  Zapamiętale dzierga chusty na szydełku, plącząc nitki, bo dokładnie wtedy przychodzą jej do głowy najciekawsze zwroty akcji.

W Nie powiem wydała Oszukać Fatum.

D. B. Foryś

Z wykształcenia programistka i grafik, pisarka z zamiłowania, redaktorka po godzinach. Przygodę z pisaniem zaczęła od publikowania opowiadań w internecie. Tworzy głównie fantastykę oraz romanse z elementami sensacji, erotyki i komedii. Zadebiutowała
cyklem powieści „Tessa Brown”, później było „Tymczasem gdzieś daleko stąd…”, dylogie „Miłosna Gra” i „Ukryte w ciemności” oraz kilka historii wydanych w duecie.

Współzałożycielka wydawnictwa Nie powiem.

W Nie powiem wydała wraz z Marcinem Miłość w czasach rozkładu.

Marcin Halski

Z wykształcenia filozof, gitarzysta i pisarz w wolnym czasie. Debiutował w 2020 roku pseudoporadnikiem „Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą” niewiele później ukazała się „Chrystusowa ziemia”. Do tej pory wydał kilka kolejnych pozycji, a w 2021 roku założył Wydawnictwo Hm… Nałogowy wystawca na imprezach książkowych, miłośnik zdobywania informacji i śledzenia zmian na rynku wydawniczym.

W Nie powiem wraz z Dorotą wydał Miłość w czasach rozkładu.