Promocja!

„Złoty bilet. Sezon pierwszy” – Monika Serafin

(1 opinia klienta)

Original price was: 54,99 zł.Current price is: 34,99 zł.

Poprzednia najniższa cena: 34,99 .

W tym sezonie seulski klimat, drama i k-pop rozgrzeją wszystkich do czerwoności.

45 w magazynie

Kategoria:

Opis

Utalentowany i pożądany Lim Joon nagle staje się bohaterem skandalu, który negatywnie odbija się na jego wizerunku. Agencja odnotowuje spadek sprzedaży płyt, biletów na koncerty oraz gadżetów z podobizną idola, a w internecie nie przestaje huczeć od plotek.

Specjaliści od PR opracowują plan na uratowanie promocji i popularności Joona: organizują prywatne spotkanie z fanami w jego willi. Wziąć w nim udział może każdy, kto zakupi nowy krążek piosenkarza i znajdzie pod plakietką Złoty Bilet. Jest oczywiście pewien haczyk. Przepustek do świata mężczyzny wyprodukowano wyłącznie piętnaście, po czym umieszczono je w losowo wybranych sklepach na terenie całego kraju.

Niespodziewanie jeden z nich trafia w ręce Shin Minseo – dziewczyny, która ledwie kojarzy nazwisko bożyszcza nastolatek i, o zgrozo, nawet nie należy do jego fanklubu!

1 opinia dla „Złoty bilet. Sezon pierwszy” – Monika Serafin

  1. Lubię To Czytam

    Minseo robi wszystko, aby jej rodzeństwo mogło spokojnie dokończyć edukację, nie martwiąc się codziennymi problemami. Praca w kawiarni nie jest spełnieniem marzeń, ale pozwala na opłacenie rachunków i załatwienie najpilniejszych potrzeb. Rodzeństwo bardzo różni się od siebie pod względem charakterów jak i postrzegania świata, co stanowi dla czytelnika ciekawy obraz oraz jest przyczyną różnych humorystycznych sytuacji. Minji jest ogromną fanką idola, którym jest Lim Joon. Wie o nim dosłownie wszystko, co tylko się da i przekazuje te informacje niezbyt tym zainteresowanemu rodzeństwu.
    Główny bohater, a zarazem idol tłumów nastolatek – Lim Joon ciężko pracował na swój sukces. Otrzymany pewnego dnia sms budzi w nim lęk, że pewne mroczne wydarzenia z przeszłości ujrzą światło dzienne i staną się początkiem końca jego kariery. Kolejne wydarzenia utwierdzają go tylko w przekonaniu, że ktoś koniecznie chce przerwać jego dotychczasowe osiągnięcia. Gra o „Złoty bilet” staje się szansą zarówno dla Lim Joona jak i Minseo do wprowadzenia pewnych istotnych zmian do swojej codzienności.
    „Złoty bilet. Sezon 1” ma charakter w znaczniej mierze wprowadzający. Autorka zaznajamia czytelnika z kulturą k-popu, idoli oraz postrzegania ich przez społeczeństwo. Bardzo podobał mi się wątek kryminalny, który w tej części nabiera dopiero kształtu, jednak zapowiada czytelnikowi znacznie więcej emocji. Podoba mi się, w jaki sposób autorka połączyła przeszłość bohaterów. Nie jest to powiedziane wprost, jednak pozostawione tropy sugerują pewne rozwiązanie. Ważnym aspektem tej książki jest wątek internetu i tego jak ogromną rolę odgrywa w tworzeniu kariery idoli oraz jak łatwo może ją zakończyć. Na przykładzie Minji czytelnik ma okazję zobaczyć jak istotną częścią życia nastolatek stanowią idole oraz cały przemysł z tym związany. „Złoty bilet” to książka napisana lekko i przyjemnie. Czyta się ją bardzo szybko, z zainteresowaniem i zaangażowaniem. Autorce udało się odtworzyć w książce klimat, jaki znany nam jest z koreańskich dram co jest ogromnym plusem tej historii. Akcja zalicza się do tych spokojniejszych jednak nie zmienia to faktu, iż dostarcza czytelnikowi dużo radości i zaskakuje go niejednokrotnie.
    Podsumowując książka bardzo mi się podobała i już nie mogę się doczekać kontynuacji. Podobał mi się klimat i charakter tej historii, charakterystyka bohaterów, liczne zwroty akcji oraz zapowiedź wielu zaskoczeń w kontynuacji. „Złoty bilet” jest również pięknie wydany. Czytałam książkę w ebooku i przyznaję, że wszystkie grafiki skradły moje serce. Mam nadzieję, że będziecie bawić się równie dobrze jak ja w towarzystwie Lim Joona oraz trójki rodzeństwa!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *